İ.O.S.B Demirciler Sanayi Sitesi, D3 Blok No: 318 Başakşehir / İstanbul
0212 549 28 64  Faks : 0212 5492865

Büyük Hamur Karıştırıcı

Büyük Hamur karıştırıcı, hamur mikserleri, özel üretim hamur karıştırıcılar imal edilmektedir. Büyük hamur karıştırıcı mikserler, Büyük fabrikasyon üretimler için uygundur. Gofret hamur mikseri ve diğer gıda hamur mikserleri istenilen ebatta üretimi yapılmaktadır.

Şirketimiz hamur karıştırıcı mikserler ve diğer karıştırıcı mikserler üretimini istenilen ebat ve ölçüde kaliteli paslanmaz ile üretmektedir. Paslanmaz hamur karıştırıcı mikserler tamamen kaliteli paslanmazdan üretilip, sağlıklı bir şekilde kullanıma uygundur. Büyük paslanmaz karıştırıcılar yüzlerce kiloda olan hamuru bile karıştırıp pişirmeye hazır hale getirmektedir.

Büyük paslanmaz karıştırıcı mikserler, sizin işinizi kolaylaştırır ve seri üretimde istenilen üretimi yapmanızı sağlar. Büyük paslanmaz mikserler yapmakta olduğumuz gibi küçük ebattada üretimler yapmaktayız detaylı bilgi için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Büyük hamur mikserleri, istenilen modelde müşterinin istediği kapasitede üretilmektedir. Fabrikasyon modellerde üretilen Büyük hamur karıştırıcılar, fabrikanın konumlandırılacağı yer baz alınarak üretildiği için ölçümleri doğrultusunda üretilir. Büyük hamur karıştırıcı mikserler üretimi tamamlandıktan sonra test edilir ve montajı montaj elamanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1