İ.O.S.B Demirciler Sanayi Sitesi, D3 Blok No: 318 Başakşehir / İstanbul
0212 549 28 64  Faks : 0212 5492865

Özel İmalat Boru

Özel Paslanmaz borular,Paslanmaz  çelik malzeme ile az alaşımlı çelik ve karbon ile üretilerek farklı özellikler taşımaktadır. Paslanmaz boru her ebatta bulunabildiği gibi özel imalat paslanmaz borular yapılarak istenilen ebatta ve ölçülerde üretimini yapmaktayız. Özel imalat borularda firmamız. Kaliteyi ön planda tutarak sizin istediğiniz gibi üretimi yapmaktadır. Özel imalat paslanmaz boru, farklılığı akma ve çekme dayanıklılığı yönünden tercih edilir

Özel imalat boru, Paslanmaz çeliğin özel işlenmesi ile Yüksek kalitede üretilir. Ölçü ve ebatlar göz önünde bulundurulur ve malzemenin kalitesi test edildikten sonra imalata başlanır. Özel imalat borular, Paslanmaz çelikten imal edilip. Kaliteyi ön planda tutup çekme ve akmaya dayanıklı olarak üretilir.

Özel imalat boru, , karbon ve az alaşımlı. Çeliklerden farklı özellikler taşımaktadır. Özel imalat boru, yaptırmayı düşünüyorsanız. Bizden fiyat almanızı tavsiye ederim. Özel imalat boru, üretimimiz. Size kaliteyi size uygun fiyata sunmaktayız. Özel imalat boru imalatımız tamamen sade rakamlar ile hesaplanıp size şişirilmiş fiyat vermemekteyiz. Özel imalat boru fiyatları hakkında size gereken bilgiyi verip malzeme fiyatı ve işçilik hesaplanıp size ekonomik fiyat vermekteyiz.

Paslanmaz özel imalat boruların kaliteli paslanmazdan üretilip, sertliği ve sürekliliği çok yüksek olmalıdır. Kaliteyi ön planda tutan firmamız boruların imalatı sonunda parça yüzeyinde korozyona karşı koruyucu bir oksit filmine sahip bir şekilde üretip size kaliteli bir özel imalat boru üretmektedir.
Paslanmaz bilindiği gibi; uzun ömürlü olması ile bilinmektedir. Özel imalat boru Uzun ömürlü olması nedeniyle çokça tercih edilir.

Petrol Boru hatları, Su dağıtım hatları, Doğalgaz boru hatları, Temel kazıkları gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1