İ.O.S.B Demirciler Sanayi Sitesi, D3 Blok No: 318 Başakşehir / İstanbul
0212 549 28 64  Faks : 0212 5492865

Paslanmaz karıştırıcı

Paslanmaz Sıvı karıştırıcı imalatı, kimyasal madde, ilaç, gıda gibi bir çok yerde kullanılır. Kaskarıştırıcı mikser kasa AISI 303, 304 AISI 316 paslanmaz çelik ile üretilir. Çelik hijyenik olup yıkanabilir. parfüm ve sıvı karıştırıcı mikserin, bıçakları dönerek hareket ettiğinden içindeki malzemeyi tam olarak karıştırır ve parçaların bıçaktan geçmesini sağlar.  Paslanmaz karıştırıcı mikserin çeşitleri vardır. Bunlar toz karıştırıcı mikserler ve sıvı karıştırıcı mikserler vardır.

Paslanmaz sıvı karıştırıcı mikserler projeye göre ısıtmalı ve soğutmalı kazanlar olarak üretilmektedir. İsteğe göre ayaklı ve tekerlekli olarak üretilen paslanmaz karıştırıcı kademeli motorlu kumandalı olarak üretilmektedir. Türkiye’nin her yerinden sipariş alınıp paslanmaz karıştırıcı mikser üretmekteyiz. Karıştırıcı mikser imalatı tam istenile uygun şekilde üretilip bütün testleri yapılır ve müşteriye teslim edilir.

Paslanmaz karıştırıcı mikserler değişik modellerde olduğundan fiyat aralığı değişir. Çelik karıştırıcı fiyatı size sipariş öncesi bildirilir. Paslanmaz karıştırıcı fiyatları kaliteyi size uygun fiyata sunan firmamızdan teklif istemeyi unutmayın. Paslanmaz karıştırıcı mikserler son teknolojiye uygun üretilir ve kaliteden ödün verilmez.

Paslanmaz çeliğin ürün çeşitleri konusunda siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek için; malzeme stoklarını elimizde tutuyoruz. Firmamızda paslanmaz su depoları, zeytinyağı, glikoz, şarap depoları(tankları) ve mikser imalat yapılmaktadır. Müşterilerimizin siparişi sonrası; onlara en kısa zamanda hizmet götürüp ev, işyeri ya da fabrikalarında yerinde montaj yapılmaktadır. Parfüm ve sıvı karıştırıcı (mikserlerin) onarım ve revizyon çalışmaları yapılmaktadır.

Kimya yada gıda sektörünün vazgeçilmezlerinden, kimyasal reaksiyonların ise merkez noktasını oluşturan paslanmaz karıştırıcı mikser sistemleri Yamanlar Paslanmaz; tarafından yüksek teknoloji ile hassas toleranslarla imal edilmektedir. Belirlenmiş olan müşteri taleplerine göre, mikser imalatı yapmaktayız.

Paslanmaz Karıştırıcı Kullanım Alanları

Paslanmaz karıştırıcılı kazan, özellikle sıvı ve toz haldeki maddelerin karışımında kullanılır. Gıda sanayinde; Ketçap mayonez üretimi soslar, bebek mamaları, marmelatlar gibi alanlarda kullanılır. Kimya sanayinde de, yapıştırıcılar, alkalin piller, renklendiriciler, pigmentler ve reçineler gibi kimyasalların üretiminde paslanmaz karıştırıcı kullanılmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: