İ.O.S.B Demirciler Sanayi Sitesi, D3 Blok No: 318 Başakşehir / İstanbul
0212 549 28 64  Faks : 0212 5492865

Paslanmaz karıştırıcı

Paslanmaz karıştırıcı

Paslanmaz karıştırıcı imalatı, kimyasal madde, ilaç, gıda gibi bir çok yerde kullanılır. Paslanmaz karıştırıcı mikser kasa AISI 303, 304 AISI 316 paslanmaz çelik ile üretilir. Paslanmaz karıştırıcı hijyenik olup yıkanabilir. Paslanmaz karıştırıcı mikserin bıçakları dönerek hareket ettiğinden içindeki malzemeyi tam olarak karıştırır ve parçaların bıçaktan geçmesini sağlar.  Paslanmaz karıştırıcı mikserin çeşitleri vardır. Bunlar toz karıştırıcı mikserler ve sıvı karıştırıcı mikserler vardır.

Paslanmaz karıştırıcı mikserler projeye göre ısıtmalı ve soğutmalı kazanlar olarak üretilmektedir. İsteğe göre ayaklı ve tekerlekli olarak üretilen paslanmaz karıştırıcı kademeli motorlu kumandalı olarak üretilmektedir. Türkiye’nin her yerinden sipariş alınıp paslanmaz karıştırıcı mikser üretmekteyiz. Paslanmaz karıştırıcı mikser imalatı tam istenile uygun şekilde üretilip bütün testleri yapılır ve müşteriye teslim edilir.

Paslanmaz karıştırıcı mikserler değişik modellerde olduğundan fiyat aralığı değişir. Paslanmaz karıştırıcı fiyatı size sipariş öncesi bildirilir. Paslanmaz karıştırıcı fiyatları kaliteyi size uygun fiyata sunan firmamızdan teklif istemeyi unutmayın. Paslanmaz karıştırıcı mikserler son teknolojiye uygun üretilir ve kaliteden ödün verilmez.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: