İ.O.S.B Demirciler Sanayi Sitesi, D3 Blok No: 318 Başakşehir / İstanbul
0212 549 28 64  Faks : 0212 5492865

Paslanmaz Su Depoları

Paslanmaz Su Deposu

Dayanıklılık

Çelik, beton veya plastiğe kıyasla muazzam bir dayanıklılık sunar. Dayanıklılık ve Uzun Ömür: Paslanmaz su deposu, ayrıca kirli ve saf sularda aşınma ve yıpranmaya karşı yüksek direnç sunar. Bu malzeme, geniş bir sıcaklık ve basınca ve Isıya dayanıklıdır ve zararlı radyasyonlara maruz kalmaktan etkilenmez. Ayrıca paslanmaz çelik su depolarında donma, paslanma veya çatlama gibi riskler yoktur.

Geri dönüştürülebilir

Paslanmaz çelik, güvenli bir metal alaşımı olarak kabul edilir, bu da çevre dostu olduğu anlamına gelir. Son yıllardan bu yana paslanmaz çelik üretiminde önemli gelişmeler olmuştur. Bu gelişmeler, doğal enerji ve kaynakların kullanımına odaklanmaktadır. Yeni paslanmaz su depoları çoğunlukla %60-70 oranında geri dönüştürülmüş malzeme içerir ve bu sayede onları biyolojik olarak parçalanabilir ve geri dönüştürülebilir hale getirir. Bu aynı zamanda bir üreticinin ve bir kullanıcının karbon ayak izini azaltmaya yardımcı olur.

Hijyenik

Maliyet avantajı sağlayan beton depolama tankları en çok tercih edilen tanklardır. Ancak pek çok kullanıcı bunun hijyenik olmayan yönünün farkında değil. Beton tanklar bakteri ve küf oluşumuna ve kimyasal sızıntıya karşı hassastır. Gözenekli olan bu tanklar, su kaynağını kirleten kalsiyumu süzer. Ancak paslanmaz çelik hijyenik bir malzemedir. Sonuç olarak beton su deposundan daha hijyenik içme suyu sunar.

Hareketlilik

Çoğu beton su deposunun yerine döküldüğü ve yerinde sabit kaldığı görülmektedir. Ancak bu herkese uymayabilir. Bir şirket yerini değiştirirse, bir beton santralini taşımak imkansızdır. Paslanmaz çelik tanklar, bir forklift veya başka yollarla kolayca hareket ettirilebilir. Bu, yeni bir tank satın alma maliyetinin yanı sıra bununla ilişkili stres ve çabaları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Estetik Değer

Beton, plastik veya diğer ucuz malzemelerden yapılmış su depolarının görünüşü o kadar da hoş değil. Birkaç yıl çalıştıktan sonra küfle lekelenmiş görünüyorlar. Paslanmaz su deposu modern bir görünüme sahiptir ve her türlü ortama uyacak şekilde kolayca boyanabilir.

Maliyet

Paslanmaz çelik su depoları, birçok ucuz tanktan daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir ve daha az onarım, kurulum veya bakım gerektirir. Bu, Toplam Sahip Olma Maliyetini azaltmaya yardımcı olur.

Paslanmaz çelik su depolarının yukarıda tartışılan tüm faydaları, popülerliklerini hızla artırdı. Bu faydaları anladıktan sonra, tanklarınızı tanınmış bir tedarikçiden satın almanız önemlidir. Yamanlar paslanmaz, çelik su depolama tanklarının güvenilir üreticisi ve tedarikçisidir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1