iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İ.O.S.B Demirciler Sanayi Sitesi, D3 Blok No: 318 Başakşehir / İstanbul
0212 549 28 64  Faks : 0212 5492865

Paslanmaz Su Deposu

PASLANMAZ SU DEPOSU

Paslanmaz su deposu, çevre üzerinde çok az etkisi olan süper dayanıklıdır.

Sadece yangına, paslanmaya ve korozyona dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda paslanmaz çelik de yüzde 100 geri dönüştürülebilir. Herkesin suya ihtiyacı vardır.

Paslanmaz su deposu Yılın her zamanında önemli, temiz suya hızlı erişim olduğundan emin olun.

Eviniz, çiftliğiniz, işiniz veya endüstriyel tesisiniz için yağmur suyu deposu arıyorsanız, paslanmaz çelik su depoları uygun maliyetli ve çevre dostu bir seçimdir.

Ayrıca, 100 yıla varan hizmet ömrü ve 10 yıllık garantimizle paslanmaz çelik su tankınızın zamana dayanacağından emin olabilirsiniz.

Bireysel ihtiyaçlara uygun özel paslanmaz çelik su depoları sunmak için inşaatçılar, tesisatçılar, çiftçiler, mimarlar, mühendisler ve ev sahipleri ile yakın bir şekilde çalışıyoruz .

Yağmur suyu depoları,  316 veya 304 paslanmaz çelikten 400 litre ile 39 000 litre arasında değişen boyutlarda mevcuttur.

Ne büyüklükte bir tanka ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, ihtiyaçlarınıza  en uygun tankı belirlemek için paslanmaz çelik su depolama hesaplayıcısı kullanmanızı öneririz.

304 KALİTE PASLANMAZ ÇELİK SU DEPOLARI

Mutfağınızda kullanılan paslanmaz çelikten üretilen 304 paslanmaz çelik su depolarımız , ev sahipleri ve işletmeler için mükemmel seçimdir. Bu yağmur suyu depoları, içme, yıkama, sulama ve diğer birçok kullanım için suyu güvenli bir şekilde toplayacak ve depolayacaktır.

316 KALİTE PASLANMAZ ÇELİK SU DEPOLARI

Sahilde yaşıyorsanız, zararlı deniz meltemlerine aşina olacaksınız. En son isteyeceğiniz şey hasarlı ve aşınmış su deposudur, bu da suyun kirlenmesine neden olur. Bizim Sınıf 316 paslanmaz çelik su tankları klorür korozyon ve diğer endüstriyel kimyasallara karşı gelişmiş koruma sağlayan.

PASLANMAZ ÇELİK SU DEPOLARININ TESLİMİ VE MONTAJI

Paslanmaz Çelik Tanklar Türkiye genelinde doğrudan sahaya teslimat yapar. Uzman ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak ve aşağıdaki konularda tavsiyelerde bulunmak için hazırdır:

en iyi paslanmaz su deposu tabanı

su deposu bakımı

yangın söndürme paslanmaz su deposu armatürleri . Su depolama çözümleri üretme ve kurma konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip olan Paslanmaz Çelik Tanklar ekibi, tüm sorularınızı yanıtlayabilir ve nihai gönül rahatlığı sağlayabilir.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: