iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İ.O.S.B Demirciler Sanayi Sitesi, D3 Blok No: 318 Başakşehir / İstanbul
0212 549 28 64  Faks : 0212 5492865

Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz su deposu. Sıcaklığa karşı dayanıklıdır. Su tankı Soğukta veya güneş altında deforme olmaz.

Su deposu:. Çevre üzerinde çok az etkisi olan süper dayanıklıdır.

Sadece yangına, paslanmaya veya korozyona dayanıklı olmakla kalmaz. Aynı zaman da; metal çelik de yüzde yüz geri dönüştürüle bilir. Herkesin suya ihtiyacı vardır.

Depolar Yılın her zamanında önemli, temiz suya hızlı erişim olduğundan emin olun.

Eviniz, çiftliğiniz, işiniz veya endüstriyel tesisiniz için uygundur. Yağmur suyu depolama için arıyorsanız;. Çelik su depoları uygun maliyetli ve çevre dostu bir seçimdir.

Ayrıca, su tankı yüz yıla varan hizmet ömrü vardır. On yıllık garantimiz ile çelik su tankınızın zamana dayanacağından emin olabilirsiniz.

Bireysel ihtiyaçlara uygun olarak;. ilk olarak İnşaatçılar, tesisatçılar, yanı sıra çiftçiler, mimarlar, mühendisler ve ev sahipleri ile yakın bir şekilde çalışıyoruz .

Yağmur suyu depoları.  (316 veya 304). çelik ten;. 400 litre ile 39 000 litre arasında değişen boyutlarda mevcuttur.

Ne büyüklükte bir tanka; ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz,. Başka bir deyişle İhtiyaçlarınıza  en uygun tankı; belirlemek için. Bizi aramanızı öneririz.

(304) Kalite su deposu

Mutfağınızda kullanılan;. Üretilen (304) kalite su depolarmız, üst düzey kalitelidir. Ev sahipleri ve işletmeler için mükemmel seçimdir. Bu yağmur suyu depoları, içme, yıkama, sulama ve diğer birçok kullanım için suyu güvenli bir şekilde toplayacak ve depolayacaktır.

(316) Kalite paslanmaz su deposu

Örneğin sahilde yaşıyorsanız, zararlı deniz meltemlerine aşina olacaksınız. En son tercih edilen depolar. Hasarlı su deposudur. Bu da suyun kirlenmesine neden olur. Bizim size öeneriz. Sınıf olarak, (316)kalite çelik su tankları klorür korozyon ve diğer endüstriyel kimyasallara karşı gelişmiş koruma sağlayan.

Montaj

Her şeyden önce, Türkiye genelinde doğrudan sahaya teslimat yapar. Uzman ekibimiz, ayrıca sorularınızı yanıtlamak ve aşağıdaki konularda tavsiyelerde bulunmak için hazırdır:

En iyi paslanmaz su deposu tabanı Bu arada, özveriyle üretilir.

yangın söndürme paslanmaz su deposu armatürleri . Su depolama çözümleri üretme ve kurma konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip olan Paslanmaz Çelik Tanklar ekibi, tüm sorularınızı yanıtlayabilir ve nihai gönül rahatlığı sağlayabilir.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: