İ.O.S.B Demirciler Sanayi Sitesi, D3 Blok No: 318 Başakşehir / İstanbul
0212 549 28 64  Faks : 0212 5492865

Paslanmaz Su Deposu

Paslanmaz su deposu. Sıcaklığa karşı dayanıklıdır. Su tankı Soğukta veya güneş altında deforme olmaz.

Su deposu:. Çevre üzerinde çok az etkisi olan süper dayanıklıdır.

Sadece yangına, paslanmaya veya korozyona dayanıklı olmakla kalmaz. Aynı zaman da; metal çelik de yüzde yüz geri dönüştürüle bilir. Herkesin suya ihtiyacı vardır.

Depolar Yılın her zamanında önemli, temiz suya hızlı erişim olduğundan emin olun.

Eviniz, çiftliğiniz, işiniz veya endüstriyel tesisiniz için uygundur. Yağmur suyu depolama için arıyorsanız;. Çelik su depoları uygun maliyetli ve çevre dostu bir seçimdir.

Ayrıca, su tankı yüz yıla varan hizmet ömrü vardır. On yıllık garantimiz ile çelik su tankınızın zamana dayanacağından emin olabilirsiniz.

Bireysel ihtiyaçlara uygun olarak;. ilk olarak İnşaatçılar, tesisatçılar, yanı sıra çiftçiler, mimarlar, mühendisler ve ev sahipleri ile yakın bir şekilde çalışıyoruz .

Yağmur suyu depoları.  (316 veya 304). çelik ten;. 400 litre ile 39 000 litre arasında değişen boyutlarda mevcuttur.

Ne büyüklükte bir tanka; ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz,. Başka bir deyişle İhtiyaçlarınıza  en uygun tankı; belirlemek için. Bizi aramanızı öneririz.

(304) Kalite su deposu

Mutfağınızda kullanılan;. Üretilen (304) kalite su depolarmız, üst düzey kalitelidir. Ev sahipleri ve işletmeler için mükemmel seçimdir. Bu yağmur suyu depoları, içme, yıkama, sulama ve diğer birçok kullanım için suyu güvenli bir şekilde toplayacak ve depolayacaktır.

(316) Kalite paslanmaz su deposu

Örneğin sahilde yaşıyorsanız, zararlı deniz meltemlerine aşina olacaksınız. En son tercih edilen depolar. Hasarlı su deposudur. Bu da suyun kirlenmesine neden olur. Bizim size öeneriz. Sınıf olarak, (316)kalite çelik su tankları klorür korozyon ve diğer endüstriyel kimyasallara karşı gelişmiş koruma sağlayan.

Montaj

Her şeyden önce, Türkiye genelinde doğrudan sahaya teslimat yapar. Uzman ekibimiz, ayrıca sorularınızı yanıtlamak ve aşağıdaki konularda tavsiyelerde bulunmak için hazırdır:

En iyi paslanmaz su deposu tabanı Bu arada, özveriyle üretilir.

yangın söndürme paslanmaz su deposu armatürleri . Su depolama çözümleri üretme ve kurma konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip olan Paslanmaz Çelik Tanklar ekibi, tüm sorularınızı yanıtlayabilir ve nihai gönül rahatlığı sağlayabilir.

Tüm su depolarımız fabrikamızda özel olarak üretildiğinden, en kaliteli su depolarını en iyi fiyata teslim etmemizi sağlar. Hedefimiz, Paslanmaz Çelik ile yüksek kaliteli Yuvarlak ve İnce Su Depoları yapmaktır.  Yüksek kaliteli yağmur suyu deposu pompaları ve filtreleme sistemlerini dahil etmek için endüstri lideri aksesuar ve bağlantı parçaları tedarikçileriyle çalışıyoruz.

Önde Gelen Paslanmaz Çelik Su Depoları Üreticilesiyiz.

Paslanmaz Çelik Su Depoları, Seçilmiş Su Depolarının en iyi yaptığı tercihtir. Tüm tanklarımız doğrudan fabrikamızdan özel olarak üretilmiştir. 500 – 30,000 Litre arasında değişen çok çeşitli Paslanmaz Çelik, Yuvarlak, Jumbo ve isteğe bağlı yatay Su Depoları tedarik ediyoruz.

Paslanmaz Çeliğin korozyon direnci özellikleri, tankın yalnızca uzun süre dayanmayacağı, aynı zamanda her zaman yeni bir görünüme gireceği, anlamına gelir.

Paslanmaz Çelik su depoları, paslanmaz çelik metalden yapılmıştır ve plastik astarları yoktur. Üretimde düşük karbon salınımına sahiptirler ve tamamen geri dönüştürülebilirler. Aslında, çoğu Paslanmaz Çelik, önceden geri dönüştürülmüş çeliğin önemli bir bölümünü içerir.

Paslanmaz Çelik Su Depoları neden mükemmel bir seçimdir?

Su tankı olarak, bir dizi nedenden ötürü Paslanmaz Çelik Su tanklarının en iyi seçim olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Daha uzun ömürlüdürler, ömürleri boyunca paranızın tam karşılığını verirler ve ömürlerinin sonunda tamamen geri dönüştürülebilirler – sizin için daha iyi, gezegen için daha iyi!

su depoları paranızın tam karşılığını verir. Mevcut renk düzeninizle eşleştirilebilecek veya kontrast oluşturabilecek bir renk yelpazesine sahiptir.

Su Depoları , Firmamız tarafından yağmur suyu depoları yapmak için özel olarak tasarlanmış bir ürün olan Üst düzey kalitede  malzeme kullanılarak yapılır.  Su deponuz için ekonomik bir seçimdir. Çelikten yapıldıkları için Türkiye’nin zorlu koşullarına dayanacak şekilde imal edildiler ve bir orman yangını durumunda yapısal bütünlüğü koruyacaklar, bu da onları yangınla mücadele tankları için iyi bir seçim haline getiriyor. Belediyenizin orman yangını kaplamalarına ilişkin düzenlemelerini karşılamak için gereksinimlerinize göre özel olarak inşa edebiliriz.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1