iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
İ.O.S.B Demirciler Sanayi Sitesi, D3 Blok No: 318 Başakşehir / İstanbul
0212 549 28 64  Faks : 0212 5492865

310 Kalite Paslanmaz Boru

AISI 310 Kalite Paslanmaz Çelik Çekme Boru imalatımız, Yüksek dereceli fırın ve döküm potaları için kullanılmaktadır. 310 paslanmaz çelik boru Yanmaz paslanmaz boru olarak da bilinen yüksek ısıya dayanıklı olarak üretilmiştir.

AISI 310 Kalite Paslanmaz Boru imalatımız İstenilen ebat ve ölçülerde üretilmektedir. Yanmaz boru 310 kalite paslanmaz boru üretimini sizden gelen isteğe bağlı olarak özel üretmekteyiz. Paslanmaz konusunda deneyimli olan firmamız paslanmaz kazan, Paslanmaz reaktör, Paslanmaz su deposu gibi paslanmaz imalatında çok projeye imza atmıştır.

310 yanmaz boru olarak da bilinen AISI 310 Kalite Paslanmaz Çelik Çekme Boru imalatımız, Yüksek ısıda ve her ebatta üretilip size istenilen tarihte teslim edilmektedir. Paslanmaz özel imalat borular hangi kalitede üretilecek müşteri isteği ve bilgilendirmesine göre üretimimiz yapılmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: