İ.O.S.B Demirciler Sanayi Sitesi, D3 Blok No: 318 Başakşehir / İstanbul
0212 549 28 64  Faks : 0212 5492865

Endüstriyel Yıkama Makinaları

Endüstriyel yıkama makinaları, müşterinin ihtiyaçlarını gidermek için üretim sektörlerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Firmalar ürünlerini montaja göndermeden önce, en etkili temizleme ve yağ giderme sistemini, parçalarını kesme yağından, çapaklardan, talaşlardan arındırmak için endüstriyel yıkama makinalarını kullanmak durumundadır.

Endüstriyel yıkama makinaları basit tek kabinli yıkama makinalarından, tam otomatik, entegre sistemlere kadar geniş bir alanda hizmet vererek endüstriyel yıkama alanında her türlü üretimi yapmaktayız.

Endüstriyel yıkama makinaları, her ihtiyaca ve tasarıma göre imal edilebilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz isteği doğrultusunda model ve tasarımlarımız sunulup isteğiniz doğrultusunda üretime geçilmektedir.

Endüstriyel yıkama ve yağ giderme makinaları, her türlü metal veya plastik parçanın temizlenmesi, yağdan arındırılması ve kurutulması için birinci sınıf endüstriyel parça pullarının tasarımı ve imalatında deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Endüstriyel yıkama makinaları ile yüzlerce müşterimize ihtiyaçlarını gidermek, her türlü parça temizleme ekipmanı imalatında hizmet sunduk. Her durumda en etkili temizleme ve yağ giderme sistemini geliştiren karmaşıklık çözüme ulaşır. En iyi çözümü vermek için tüm bilgi ve deneyimimizi hizmetinize sunuyoruz.

Endüstriyel yıkama makinaları ile yıkanacak parçaların karmaşıklığı özel parçalar rondelalar gibi geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Endüstriyel Parça Yıkama Makineleri, parçaların bir sonraki işleme istasyonuna girmeden önce veya montaj öncesi kaplama veya boya öncesi temizliğini sağlayan makinelerdir. Endüstriyel Parça Yıkama Makineleri yağ, talaş, karbon, polisaj atıkları gibi kirlerin giderilmesi için kullanılmaktadır.

Endüstriyel Parça Yıkama Makineleri, parçaların bir sonraki işleme istasyonuna girmeden önce veya montaj öncesi kaplama veya boya öncesi temizliğini sağlayan makinelerdir.

Endüstriyel Parça Yıkama Makineleri, ve modelleri hakkında bilgi almak için Bizden teklif isteyiniz….

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: